ارزان همراه تحقیقات بیمارستان اخبار حوادث

ارزان: همراه تحقیقات بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار بین الملل آمریکایی‌ها میل به به بحث‌های مزخرف دارند! / واکنش روسیه به اعلام جاسوسی بودن توپ اهدایی پوتین به ترامپ

رئیس افتخاری فدراسیون فوتبال روسیه در تصویر العمل به گزارش رسانه‌های آمریکایی مبنی بر احتمال جاسوسی از آمریکا به وسیله توپ اهدایی ولادیمیر پوتین به دونالد ترامپ

آمریکایی‌ها میل به به بحث‌های مزخرف دارند! / واکنش روسیه به اعلام جاسوسی بودن توپ اهدایی پوتین به ترامپ

واکنش روسیه به اعلام جاسوسی بودن توپ اهدایی پوتین به ترامپ: آمریکایی ها میل به به بحث های مزخرف دارند!

عبارات مهم : تصویر

رئیس افتخاری فدراسیون فوتبال روسیه در تصویر العمل به گزارش رسانه های آمریکایی مبنی بر احتمال جاسوسی از آمریکا به وسیله توپ اهدایی ولادیمیر پوتین به دونالد ترامپ تصویر العمل نشان داد.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، ویچیسواو کولوسکوف در این مورد گفت: تراشه موجود در توپ جام جهانی 2018 روسیه فقط جهت تثبیت موقعیت توپ در لحظه به ثمر رسیدن گل و عبور از خط دروازه هاست و هیچ گونه استفاده ابزاری دیگری ندارد.

آمریکایی‌ها میل به به بحث‌های مزخرف دارند! / واکنش روسیه به اعلام جاسوسی بودن توپ اهدایی پوتین به ترامپ

پیش از این سرویس امنیتی آمریکا اعلام کرد که توپ اهدایی ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه به دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا در خلال نشست خبری 16 جولای در شهر هلسینکی، پایتخت فنلاند از نظر امنیتی مورد بررسی همه جانبه قرار گرفته هست. دن کوتس، هماهنگ کننده اداره اطلاعات ملی آمریکا نیز گفته بود که توپ اهدایی پوتین به ترامپ به صورت کاملاً جدی مورد بررسی قرار گرفته است.

طبق اطلاعات و تصویرهای منتشره، توپ جام جهانی 2018 روسیه مجهز به فن آوری NFC هست، سیستمی که به هواداران اجازه دسترسی به عنوان های متفاوت فوتبال را می دهد و این یک دستگاه جاسوسی نیست.

رئیس افتخاری فدراسیون فوتبال روسیه در تصویر العمل به گزارش رسانه‌های آمریکایی مبنی بر احتمال جاسوسی از آمریکا به وسیله توپ اهدایی ولادیمیر پوتین به دونالد ترامپ

ویچیسواو کولوسکوف، مدیر افتخاری فدراسیون فوتبال روسیه در این رابطه اظهار داشت: چه چیزی در این توپ وجود دارد که شرکت های اطلاعاتی آن را کشف کرده اند؟! فکر می کنم این حرف ها در چارچوب اقدام های فریبنده و دیوانه واری که طرف آمریکایی در هر فرصتی به دنبال آن هست، صورت گرفت. در مورد تراشه توپ فوتبال هم شاهد بهانه هستیم. هر کسی حتی در سنا و کنگره آمریکا می داند که این یک تراشه معمولی هست. به همین خاطر نباید تحلیل بیشتری در این رابطه داشته باشیم. ما کمتر از آمریکایی ها به تحلیل می پردازیم، لیکن آنها میل به به بحث های مزخرف دارند! هر تحلیل ما تصویر العمل آنها (آمریکایی ها) را به دنبال دارد. شما تصویر العمل هایی روس ها را ببینید. این حرف ها به چه معناست که چیزی در این توپ غیرمعمول است؟! قطعاً به هر عطسه ای نباید تصویر العمل نشان دهیم.

وی در خاتمه اظهار داشت: تراشه توپ جام جهانی 2018 روسیه جهت سیستم تعیین به ثمر رسیدن گل تعریف شده است هست. بهتر است آمریکایی ها به فدراسیون فوتبال خود مراجعه کنند تا توضیحات مورد نیاز را به دست آوردند و بفهمند تراشه توپ فوتبال چیست!

واژه های کلیدی: تصویر | روسیه | پوتین | آمریکا | فوتبال | آمریکایی | دونالد ترامپ | ولادیمیر پوتین | رسانه های آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: