ارزان همراه تحقیقات بیمارستان اخبار حوادث

ارزان: همراه تحقیقات بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اگر جواب من فحش هست، آن ناسزا را به فرزندان من ندهید / علم‌الهدی

امام جمعه مشهد تاکید کرد: اینکه اقتصاد مملکت مدیریت شود و در فاصله ۳ ماه از دل مدیریت ۲ تن سکه استخراج کنند و ارز فراوان به دست یک عده بیفتد نشان می‌دهد مدیریت

اگر جواب من فحش هست، آن ناسزا را به فرزندان من ندهید / علم‌الهدی

علم الهدی : اگر جواب من فحش هست، آن ناسزا را به فرزندان من ندهید

عبارات مهم : مدیریت

امام جمعه مشهد تاکید کرد: اینکه اقتصاد مملکت مدیریت شود و در فاصله ۳ ماه از دل مدیریت ۲ تن سکه استخراج کنند و ارز فراوان به دست یک عده بیفتد نشان می دهد مدیریت یا خائنانه است یا سفیهانه است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سیداحمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد عنوان کرد: ابزار شیطان در عداوت بین بندگان این است که با استخدام حسادت و مسابقه تلاش می کند بین عنصرهای حزب الهی ایجاد عدات کند. بنابراین هر لحظه مساله مسابقه ابزار شیطانی است.

اگر جواب من فحش هست، آن ناسزا را به فرزندان من ندهید / علم‌الهدی

وی با اشاره به این ماه ذی القعده، گفت: ماه ذی القعده ماه امام رضا(ع) است و خدا ماه میقات موسی و نائل شدن موسی به مقام الهی را ماه امام رضا(ع) قرار داده است

علم الهدی یادآور شد: دهه اول این ماه دهه کرامت اعلام شده است هست، برنامه های این دهه به خصوص به وسیله آستان قدس در جهت جهانی سازی امام رضا(ع) است و در تمام استان ها و روستاهای کشور و کشورهای خارجی با برنامه ریزی ارزشمند آستان این کار صورت می گیرد.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: اینکه اقتصاد مملکت مدیریت شود و در فاصله ۳ ماه از دل مدیریت ۲ تن سکه استخراج کنند و ارز فراوان به دست یک عده بیفتد نشان می‌دهد مدیریت

وی ادامه داد: یک برنامه فرهنگی این ایام این است که مقام زن را از نظر اسلام به دنیا نمایش می دهد. مراسم جایزه جهانی گوهرشاد یک حرکت انقلابی است که نشان می دهد زنان فرهیخته ای نه تنها در گذشته بلکه در دنیای امروز به خصوص در جریان ولایتمداری وجود دارند که گاهی آشنا نمی شوند. این افراد در کل دنیا شناسایی شدند و در این جایزه جهانی گوهرشاد و در دهه کرامت معرفی می شوند.

خطیب نماز جمعه مشهد با بیان اینکه مراسم جایزه جهانی گوهرشاد نقش اسلام در تربیت و عظمت بخشی زن را ثابت می کند، گفت: یکی از زن های امسال کسی است به کامرون رفته و آنجا ۶ درصد شیعه بودند و در عین فقر بسر می بردند و در برنامه ای این مردم را در جریان ثروت و تمکن قرار داده است و اشتغال زایی کرده است.

علم الهدی ادامه داد: زن دیگری با تجربیات خارج از کشور آمده و فصل بزرگی در این موقعیت به پا کرده هست. زن دیگری در عرصه مبارزه وارد شده است به گونه ای که گلوله دشمن در بدنش است و می گوید تا پیروزی اسلام دست از مبارزه بر نمی داریم، این ها حرکتی عظیم است.

اگر جواب من فحش هست، آن ناسزا را به فرزندان من ندهید / علم‌الهدی

وی با تاکید بر اینکه آستان قدس یک جریان و نمایشگاه دستاورد انقلاب ۴۰ ساله جهت ماست، گفت: کسی که اوضاع این آستان را قبل از انقلاب در نظر داشته باشد می بیند که قبلا ۳ هکتار بوده و الان حرم در ۵۳ هکتار قرار گرفته هست؛ تحولی که به برکت انقلاب و مدیریت انقلابی صورت گرفته است و این حرم با عظمت و صحن ها بوجود آمده است.

خطیب جمعه مشهد یادآور شد: آیت الله طبسی در پهنه ۳۰ ساله مدیریت این تحولات را ایجاد کرد و بعد از رحلت ایشان رهبری با منشوری که صادر کردند، آقای رئیسی را رهنمودی دادند که نتیجه اجرای این رهنمودها ایجاد بیش از ۲ هزار در این موقعیت خاص اقتصادی شده است است و محرومیت زدایی آستان نه تنها در این استان و در سراسر کشور و فقرای شیعه شروع شده است و در این سال ها نمودار آن قابل توجه است.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: اینکه اقتصاد مملکت مدیریت شود و در فاصله ۳ ماه از دل مدیریت ۲ تن سکه استخراج کنند و ارز فراوان به دست یک عده بیفتد نشان می‌دهد مدیریت

وی با تاکید بر اینکه آستان قدس با تحول اخیر خود به مدیریت عظیم محرومیت زدایی در پهنه کشور در آمده هست، خاطرنشان کرد: خوب است مسئولان حرکات و برنامه آستان قدس را در عرصه اشتغال و محرومیت زدایی به عنوان الگوی خود قرار دهند. بزرگان و مسئولان بدانند، آستان قدس در پهنه محدود اقتصادی دست به حرکات بزرگ زد و در فشار اقتصادی موفق شد. اگر در پهنه عظیم دارایی کشور مسئولان دست به این حرکت بزنند، مردم مشکلی نخواهند داشت.

علم الهدی خطاب به مسئولان گفت: اینکه چشم به دروازه غرب بدوزیم و به دست دشمن نگاه کنیم کی تحریم را برداند، درست نیست. ۵ سال این راه را ادامه دادیم آنها که می گفتند حتی مسئله آب خوردن هم با برطرف تحریم برطرف می شود الان به این نتیجه رسیدند که باید خودمان پرسشها را حل کنیم.

اگر جواب من فحش هست، آن ناسزا را به فرزندان من ندهید / علم‌الهدی

وی افزود: برادران و خواهران، ما مسلمانیم، قرآن داریم. خدا می فرماید ای مردم، اموال خود را که باعث پایداری زندگی شماست، به دست سفها ندهید. گاهی پول و ملکی شخصی است ولی یک وقت کل اموال به مردم تعلق دارد، این یعنی اقتصاد کشور. اگر قرار شد در حاشیه شهری خانواده ای در اولیات زندگی لنگ باشد این به خاطر مدیریت نااهلانه اقتصادی است.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: اینکه اقتصاد مملکت مدیریت شود و در فاصله ۳ ماه از دل مدیریت ۲ تن سکه استخراج کنند و ارز فراوان به دست یک عده بیفتد نشان می دهد مدیریت یا خائنانه است یا سفیهانه هست. ان شاءالله خیانتی در کار نبوده است.

وی ادامه داد: دل آدم کباب می شود، هنگامی که یک زن ضعیفه پریشان می گوید فرزند من می گوید تو گیلاس خوردی مزه اش چیست؟ آن وقت ۳۰ میلیون دلار مملکت با ارز ۴۲۰۰ به فردی داده شود که میوه خارجی وارد کند، آن هم از ثروت عمومی مردم. جهت اینکه چه کسی بخورد و لذت ببرد؟ مگر فقیر بیچاره پول میوه خارجی دارد؟ این چه مدیریتی است؟

علم الهدی با اشاره به زمزمه عوض کردن تیم اقتصادی دولت گفت: خوشبختانه الان خودشان متوجه شدند باید مدیریت را عوض کنند. دولت تصمیم گرفته تیم اقتصادی خود را عوض کند. این آیه قرآن را بخوانید حرف مرا گوش ندهید، اگر حرف من را قبول ندارید و در اینترنت به من فحش می دهید، به فرزندان و فرزند های من آیا فحش می دهید؟ اگر جواب من فحش است آن فحش را به فرزندان من ندهید، بروید آیه قرآن را بخوانید.

امام جمعه مشهد با اشاره به شاخصه افرادی که در کابینه قرار خواهد گرفت، گفت: این افراد باید فراجناحی باشند و از همه ظرفیت ها و انسان های متفکر باید استفاده کنید. روی قدرت یابی یک جناح تکیه نکنید. دوم این این افراد تازه کسانی باشند که بدانند آمریکا و اروپا با ما دشمن است و مثل یک سرباز بروند در میدان غرب و استکبار با طرح و برنامه مسئله مردم را حل کنند.

وی افزود: خصوصیت سومی که این عزیزان باید داشته باشند است است که این ها در حل پرسشها ببینند ما چه داریم. روزی گفتند چند صد میلیون ارز را گرفتیم ولی خبری از برگشت این ارزها نشد. مفسد اقتصادی ستون پنجم دشمن هست، آمریکا با ما جنگ اقتصادی دارد، کسی که اخلال اقتصادی ایجاد می کند اگر در هر کشوری او را پیدا کنند محاکمه و اعدام می کنند.

علم الهدی گفت: مفسد اقتصادی در عین جنگ به دشمن کمک می کند. مسئولان، مردم را راضی کنید این مردم آرام نمی گیرند. اگر بنا شد با اخلالگر درست برخورد نشود، مردم ناامید می شوند درحالیکه باید دشمن را ناامید کنیم نه مردم را. امیدواریم در این تغییرات اخیر، مسئولان این جهات را در نظر بگیرند.

واژه های کلیدی: مدیریت | برنامه | مدیریت | اقتصادی | مسئولان | علم الهدی | برنامه ریزی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: