ارزان همراه تحقیقات بیمارستان اخبار حوادث

ارزان: همراه تحقیقات بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی استراتژی ما تعامل گسترده با دنیا است / روحانی در نیویورک

رئیس‌جمهوری کشورمان با تاکید بر اینکه استراتژی کشور عزیزمان ایران تعامل گسترده با دنیا هست، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند استراتژی ما تعامل گسترده با

استراتژی ما تعامل گسترده با دنیا است / روحانی در نیویورک

روحانی در نیویورک: استراتژی ما تعامل گسترده با دنیا است

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهوری کشورمان با تاکید بر اینکه استراتژی کشور عزیزمان ایران تعامل گسترده با دنیا هست، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند استراتژی ما تعامل گسترده با دنیا است و این استراتژی را به آسانی می توان در مجامع بین المللی اجرایی و عملیاتی کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، مدیر جمهوری کشورمان در بدو ورود به فرودگاه جان اف کندی نیویورک در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر چهار روزه خود به ایالات متحده آمریکا گفت: نشانه از این سفر حضور در مجمع عمومی شرکت ملل و رساندن صدای ملت کشور عزیزمان ایران و همچنین شرایط سخت منطقه به سران کشورهای دنیا است.

استراتژی ما تعامل گسترده با دنیا است / روحانی در نیویورک

وی خاطرنشان کرد: در این سفر همچنین مسائلی که امروز در آسیا با آن مواجه هستیم از جمله اوضاع مظلومان میانمار و شرایط دشواری که آنها دارند را پیگیری خواهیم کرد. همچنین در جلساتی با نخبگان و رهبران مبلغین اسلامی و مدیران مطبوعاتی و ایرانیان مقیم آمریکا پرسشها مورد نیاز را مطرح خواهیم کرد.

رئیس جمهوری با اشاره به انجام ملاقات های دوجانبه با سران کشورهایی از اروپا، آفریقا، آسیا و آمریکای لاتین گفت: امیدواریم در همه این دیدارها و ملاقات ها بتوانیم به نفع ملت کشور عزیزمان ایران و همکاری زیاد با کشورهای دنیا گام برداریم.

رئیس‌جمهوری کشورمان با تاکید بر اینکه استراتژی کشور عزیزمان ایران تعامل گسترده با دنیا هست، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند استراتژی ما تعامل گسترده با

روحانی خاطرنشان کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند استراتژی ما تعامل گسترده با دنیا است و این استراتژی را به آسانی می توان در مجامع بین المللی اجرایی و عملیاتی کرد.

به گزارش ایسنا، حسن روحانی در راس هیأتی متشکل از تعدادی از اعضای کابینه دولت جهت حضور در هفتادودومین اجلاس سران کشورهای عضو مجمع عمومی شرکت ملل به نیویورک سفر کرده است.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | نیویورک | نیویورک | استراتژی | ایرانیان | حسن روحانی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs

بدون دیدگاه

دیدگاه شما

نظر شما: